Kontakta oss

Havremagasinet Länskonsthall Boden
Norrbottensvägen 18,
SE-961 36 Boden
+46 (0)921 930 41

Allmänna frågor skickas till:
info@havremagasinet.se

Jobb och praktik
jobb@havremagasinet.se

Du som studerar konstvetenskap, kulturproduktion, kommunikation eller liknande är välkommen att söka praktikplats hos oss!

Havremagasinets Vänner
vanner@havremagasinet.se

Lokalförfrågan
Formulär för lokalförfrågan

Vi som jobbar på Havremagasinet

Mariangela Méndez Prencke

Mariangela Méndez Prencke

Konsthallschef
mariangela@havremagasinet.se

Elias Kautsky

Elias Kautsky

Producent
elias@havremagasinet.se

Danielle Giovi Abrahamsson

Verksamhetsutvecklare och Programsamordnare
danielle@havremagasinet.se

Kommunikatör

Kommunikation@havremagasinet.se

Konstpedagog

pedagog@havremagasinet.se

Nico Torenstam

Nico Torenstam

Besöksvärd
nico@havremagasinet.se

Tegab Mezengya

Tegab Mezengya

Lokalvårdare

Lotta Engström

Lotta Engström

Konstpedagog
lotta@havremagasinet.se

Sofia Johansson

Besöksvärd